ארמונות זהרה הינו אולם אקסקלוסיבי אירועים עד 400 אורחים בבאר שבע הממוקם בקרית יהודית בלב המסחר והאירועים צמוד למתחם הבילויים הגדול yes planet באולמי זהרה הושקעה מחשבה רבה ויצירתיות כדי לתת מענה יעיל ונרחב למגוון אירועים שניתן לערוך בו כמו: בר מצווה, בת מצווה, חתונה , חינה, ברית / בריתה ועוד. לצד אירועים עסקיים כמו כנסים, ימי עיון, אירועי חברה מגוונים וכד'. את האירועים ניתן לערוך בתוך אולם אירועים חדיש ומושקע.

אתם מוזמנים להגיע לפגישה מסודרת על מנת לראות את יופיו של האולם להתרשם מהמנות המוגשות בקפידה באירועים
את האולם מנהל רענן אביטן המנצח ביד רמה על כל אירוע ואירוע ביד רמה ושולט בכל הנעשה מהעיצוב, שירות המלצרים, אירוח המוזמנים וטיפול בכל צרכי בעלי השמחה שהכל יתוקתק במאה אחוז.

צלצלו! או לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם. מתאים לאירועים עד 400 מוזמנים.

טלפון: 077-230-5594

באולמי זהרה מערכות הגברה ותאורה מובנים
באולם האירועים זהרה יש מערכת הגברה משוכללת קבועה בתקרה. לצידה תגלו גם מערכת תאורת לדים ממוחשבת. כל זה נועד לחסוך מאתכם הוצאות

ארמונות זהרה – חווייה קולינרית לאורחים
כפי שתוכלו לראות ולטעו, השף וצוות המטבח משקיעים במנות המוגשות לאורחים, החל משלב הכנת אוכל ועד לעיצוב המנה המוגשת לאורחים. לא לחינם אומרים שהעיניים גם אוכלות… חגיגה של צבעים וניחוות משלימים את החווייה הקולינרית במיגו אירועים.

הפאר המאופק, היופי, הניקיון, האמינות, ההקפדה על כל פרט ואנינות הטעם הם אלה שהופכים את אולמי זהרה בבאר שבע לבחירה המועדפת של רבים לאורך שנים.

IMG_0907_0IMG_0920_0